BLOG - Meritum Development

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
BLOG

Zalety szeregówek - co sprawia, że są tak popularne?
2023-11-09
Dom jednorodzinny, w spokojnej okolicy jest pragnieniem wielu osób. Jednak czasami , pozostaje on jedynie nierealnym marzeniem ze względu na wysokie koszta. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na poszukiwanie innych wariantów przy wyborze lokum na stałe.

Kredyt 2 % - o co w nim chodzi?
Własne mieszkanie to marzenie wielu młodych osób. Jednak jego zakup wiąże się z wieloma wydatkami, a galopująca inflacja sprawiła, że wielu Polaków nie mając zdolności kredytowej marzenie o własnym m4 musiało odłożyć. Panaceum na ten problem ma być rządowy program: Bezpieczny Kredyt 2%. Ale na czym on właściwie polega?
2023-09-11
Ciepło, tanio i ekologicznie. Czy to możliwe?
2023-09-11
Budowa domu to ciągłe podejmowanie decyzji, które często wiążą się z kosztami. Jedną z najważniejszych jest wybór ogrzewania. Od podjętej przez nas decyzji może zależeć ciepło w naszym domu, ale także jak duże koszta będziemy ponosili w przyszłości.
Bezpieczna budowa? To możliwe!
Budownictwo jest branżą, która wiąże się ze zwiększonym ryzykiem. Praca na wysokościach czy z ciężkimi materiałami lub sprzętem zawsze grozi wypadkiem. Dlatego, chociaż o bezpieczeństwie na budowie powiedziano już bardzo dużo, warto przypomnieć dobre praktyki, które poprawią bezpieczeństwo pracowników, a pracodawcom pozwolą spokojnie spać.
2023-07-20
Nowocześnie to ekologicznie
2023-07-20
Budownictwo wciąż się zmienia. Trendy, materiały, a nawet oczekiwania klientów, którzy chcą być bardziej „eko”, to elementy, z którymi branża musi sobie poradzić. Tylko co trzeba zrobić, aby nadążyć za trwającymi zmianami?